כמה מילים עלינו:

אנו שני אחים ואחות שהחליטו לצאת לטיול גדול (יחסית) ביחד. אורן ועינב אחראיים על הארגון והתוכניות, ותומר שאחראי על מצב הרוח ועל הקומבינות בשטח. הרבה אנשים ששמעו כי אנחנו אחים הרימו גבה בהתחלה והתפלאו איך אנחנו יוצאים ביחד לטיול כזה (האבא הפולני שלא רצה לשים את כל הביצים בסל אחד, אנשים שנוסעים לתאילנד לא בשביל הטיול עצמו וכו'...) .אבל דווקא לדעתנו זה ההרכב המועדף, כי הרי חבילה כזו אי אפשר לפרק בקלות.

בכל אופן טסנו לתאילנד ל-21 ימים (לא כולל הטיסות) בחברה האוקראינית אירוסוויט. אז נכון שבקייב קר, שהמטוסים לא נראו כמו airforce-1 ושחלק מהדיילים לא היו בדיוק סימפטיים אבל בסופו של דבר, כמשפחה חסכנו כמעט 1000$ רק כי לא טסנו אל-על. כבר בנתב"ג פגשנו ישראלי נוסף בשם אביב שביקש להצטרף אלינו לטיול, הסכמנו, והפכנו לרביעייה ל-10 ימים הראשונים . קצת קשה להסתדר בתאילנד בתור רביעייה (קשה להכניס יותר משלושה אנשים לטוקטוק) אך בסה"כ זה לא נורא ואפילו מבטיח ברוב המקומות שלכל פעילות שתחפצו בה, יהיו לכם מספיק אנשים.

אתר זה נועד לעזור לכם בתכנון הטיול, במיוחד אם אתם מחפשים משהו קצת שונה. הוא אינו מכוון לתרמילאים, אלא למי שמעוניין לחיות איפשהו בין המזוודה ושק השינה...


* אתר זה מכיל רשמים והמלצות שצברנו במהלך הטיול. מדובר בדעתנו האישית בלבד. אין אנו אחראים לכל מפח נפש שעלול להגרם למטייל אחר כביכול בעקבות השימוש במידע זה.
Free Web Hosting